GALVO LAZER 3 BOYUTLU LED LAMBA İMALAT MAKİNASI

0
610

GALVO LAZER 3 BOYUTLU LED LAMBA İMALAT MAKİNASI

https://www.giottolaser.com/galvo-lazer-3-boyut-lamba
05337133444

3BUYUT LAMBA,
3D LAMP,
LAZER LAMBA,
GALVO LAZER LED LAMBA İMALAT,
3BOYUT LED LAMBA İMALATI,
ARTIK GİOTTO GALVO LAZER İLE ÇOK HIZLI
SEKTÖRDE BÜYÜK ÜRETİCİLERİN TAMAMI GİOTTO LAZER İLE ÜRETİM YAPMAKTALAR.

Neden GALVO LAZER” Daha önce laserle üretim tecrübesi olmayanlar için şunu söyleyebiliriz; Kısaca üretiminde kullanılan her parçanın ve teknolojinin en iyi ve son teknoloji olması ve büyük bilgi, tecrübe ve arge ile yapılmasından kaynaklanıyor. Özellikle üretimde olanların öncelikle istedikleri daha çok üretmek ve performanstır. Herkes kendi işinde başarılı olmak ve daha çok kazanmak ister, bu durumda “Giotto 3Axis Laser Sistemi” üreticilerin isteklerini tamamen cevaplamaktadır Yeni geliştirilen Giotto 3Axis 609 modeli ise bir önceki modeline göre %50 Daha Yüksek Performans’a sahiptir. Halen hazırda kullanılmakta olan Giotto 3Axis Laser modelleri en yakın benzer üründen çok daha üstün olmasına rağmen, sürekli üretim için daha yüksek performansın peşinde koşan Sei Spa firmasın tarafından yeni geliştirilen 609 Serisi ise benzerlerin hayal dahi edemeyeceği eşsiz özelliklerle kendini dahi aşmıştır.

Öncesinde üretimde laser kullananlar için daha detaylı bilgi vermek gerekirse; bunları da kısaca aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz

Giotto 3Axis Kafa Sistemi
Tüm mekanik ve elektronik dizayn SEI Spa tarafından sektörün en ileri tecrübe ve bilgisi ile yapılıyor.

1. En Hızlı Kafa Toplam süresi 8 saniye süren bir parçada kazancınız en az 1 saniye olsun günde ne kadar zaman veya kaç parça daha çok kazanırsınız Günde 3 saat veya 1350 parça daha çok üretim yapabilirsiniz.

2. En Büyük Titanyum Aynalar Yeni versiyon aynalar büyük yüzeyli titanyum aynalardan yapılmıştır. Dolayısı ile malzemenin en uzak köşesine dahi en incelikte ışın atılabilmesini sağlamaktadır. Titanyum aynalar büyük olmasına rağmen çok hafiftir ve hızından bir şey kaybetmez.

3. En Geniş Çalışma Alanı Sistem bir bütün olarak 1600x1600mm içinde hem kesim hem de markalama yapabilmektedir. Çalışma alan değiştirmek sadece bilgisayardan (program) bir tuşa basmakla otomatik olmaktadır. (diğer sistemler gibi lens değiştirilmesine gerek yoktur)

4. En İnce Işın Demeti (Dikkat) Malzeme türüne ve yapılan işin ürüne göre dört ayrı ışın demeti modu vardır. En ince ışın demeti 180 mikron (mikron = 1mm ‘nin 1000 de biridir) en uzak yerde 1100 mikrondur.

5. Gerçek Üç Boyut (Linear Beam Expander Modülü) Hiçbir üreticide olmayan ve gerçek 3 boyut veya başka bir deyişle ışın kalınlığını değiştirmeyen, ışın hareket ederken uzaklığa göre kendisini mili saniyelerde (lineer manyetik motor) ile kendini ayarlayan (beam expander) modülü (ışın uzatıcı modül bulunmaktadır.

6. Malzemenin Her yerinde Net Işın Kalınlığı Yukarıdaki modül ile laser ışının kalınlığı her yerde net ve kesime uygun olur.

7. Kesilen Mesafeye Göre Otomatik Güç Değişimi Yeni sistem ile (Sadece Giotto 609 da mevcuttur) en yakın mesafe kesimindeki ışın gücü ile en uzak mesafedeki ışın gücü otomatik ayarlanır ve özellikle kalın kesimlerde mükemmel sonuçlar alırsınız.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin