Lazer Metal Kesim Makinası | FiberCut Raycus 1Kw Kesim Performansı

0
521

Lazer Metal Kesim Makinası | FiberCut Raycus 1Kw Kesim Performansı

Raycus Fiber Metal lazer kesim makinası

Anasayfa


wattapp +90 533 713 34 44

FiberCut Markası hızla büyüyor. Lazer metal kesim makinası fiyatları ile sizlere fırsatlar veriyoruz.
Yüksek kalite mekanik parçalar kullanarak uzun ömürlü ve kaliteli kesim yapabilirsiniz.
Elektronik olarak kaliteli motorlar ve motor sürücüleri kullanarak hızlı ve kaliteli lazer metal kesim yapabilirsiniz.

Raycus fiber rezenatör (fiber laser source) kullanarak kaliteli ve uzun ömürlü lazer kaynağı kullanmaktadır.

FiberCut Marka Lazer metal kesim makinesi ile aluminyum, paslanmaz çelik, krom, dkp sac, siyah sac, bakır, prinç vb metal malzemeler kesebilirsiniz.

Fibercut maxi modeli ile boru profil kesim makinamız ile 6 metre uzunlukta , 200 mm çapta boru ve profil kesim yapabilirsiniz.

Dünya fiber lazer liderliğine hızla ilerleyen ve çok kısa sürede dünyanın en teknolojik ve piyasa hakimiyeti en yüksek olacak markadır. Hali hazırda dünyada en çok tercih edilen bir fiber lazer rezenatör (fiber laser) üreticisidir. Hali hazırda çinde üretilen metal lazer kesim makinalarının yüksek bir oranı raycus markadır. Çok hızlı bir şekilde Avrupa, Amerika ve Türkiye pazarında yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik çözümler üreterek fiber lazer pazarında lider olması çok kısa olacaktır. Fiber lazer kesim fiyatları oldukça yüksek olan günümüzde Raycus fiber lazer markası ekonomik fiber lazer kesim fiyatları sağlayarak bizlere sanayi üretiminde rekabet sağlayacaktır. Raycus metal lazer kesim ve metal lazer markalama üretimi yapmaktadır.
FiberCut Markası olarak Raycus ile yapmış olduğumuz teknoloji ve üretim partnerlik anlaşmamız gereği siz değerli sanayicilere paslanmaz lazer kesim, alüminyum lazer kesim, prinç lazer kesim, bakır lazer kesim, krom harf lazer kesim işlerinizde kullanacağınız fiber lazer kesim makinası üretimi yapmaktayız. 500 watt ile 12 kw arasında full teknolojik metal kesim makinesi üretimi yapan bir firmayız .
#fiberlazerkesim #metallazerkesim #lazermetalkesim

Raycus fiber laser , fiber cut, laser cut, 1kw laser, 500 w laser

metal lazer kesim istanbul firması olarak endüstriyel metal lazer kesim makinası imalatı yapmaktayız.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin